Kolejnym miejscem na mapie Polskie, w którym spotkać można Pana Materaca, jest Łódź! Jest to następne miasto po Szczecinie i Białymstoku, w którym otworzony został największy salon z materacami, łóżkami, meblami do sypialni i salonu oraz akcesoriami do sypialni!

Pan Materac to szybko rozwijająca się sieć salonów stacjonarnych oferująca komfortowe materace od sprawdzonych producentów, eleganckie łóżka tapicerowane i drewniane, wyjątkowe meble do sypialni i salonu, jak również akcesoria do sypialni, jak pokrowce, ochraniacze na materac, kołdry i poduszki. Pan Materac to również sklep internetowy z szerokim asortymentem produktowym, oferujący najlepsze ceny na rynku, jak również darmową dostawę na terenie całej kraju!

Pan Materac ściśle współpracuje z największymi markami w Europie i na Świecie. W sklepie internetowym, jak i w salonach stacjonarnych dostępne są produkty od takich producentów jak m.in.: Hilding, Janpol, Mollyflex, Materasso, Sembella, Tempur, New Elegance, New Design, Ekodom. Najwyższą jakość produktów potwierdzają setki pozytywnych opinii od klientów!

Zapewniamy również kompleksową pomoc w wyborze materaca. Wykwalifikowani sprzedawcy z pewnością pomogą wybrać idealnie dopasowany do sylwetki i budowy ciała materac! Serdecznie zapraszamy!

Salon Pan Materac w Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Pojezierskiej 91A. Zachęcamy również do kontaktu:

nr. tel.: +48 790 716 797
e-mail: lodz@panmaterac.pl