Wielka promocja na całą kolekcję materacy sygnowanych logiem Pan Materac! Wyjątkowe materace dostępne w obniżonej cenie nawet do 40% od cen regularnych! Jest to doskonała okazja do zakupu wysokiej jakości materaca w świetnej cenie!

W kolekcji materacy Pan Materac znajduje się aż 5 wysokiej jakości modeli. Są to produkty, które powstały w odpowiedzi na liczne pytania i potrzeby klientów. Kolekcja ta powstała przy współpracy ze szwedzkim producentem materacy i łóżek Hilding.

Materace z kolekcji Pan Materac w obniżonej cenie o 40%!:

Original Multi – materac, którego wkład oparty został na sprężynie typu multipocket ułożonych w siedem stref podparcia, dzięki czemu ciało podparte jest punktowo na całej długości. W materacu zastosowano również dwie komfortowe pianki o właściwościach antybakteryjnych oraz odpornych na deformacje.

Original Thermo – jedna z piankowych propozycji z kolekcji Pan Materac. Original Thermo to połączenie wytrzymałej pianki wysokoelastycznej z dopasowującą się do ciała pianką termoelastyczną. Zaletą materaca jest również antyalergiczny pokrowiec Tencel, który można prać w warunkach domowych.

Select Massage – materac ten tworzą dwie warstwy wytrzymałej i odpornej na odkształcenia pianki wysokoelastycznej o różnym poziomie twardości, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wyboru odpowiedniej powierzchni spania. W celu zwiększenia komfortu snu po obu stronach zastosowano wkładki z pianki termoelastycznej.

Puls – jeden z medycznych materacy w kolekcji Pan Materac. Materac doskonale dopasowuje się do krzywizn kręgosłupa, zapewnia stabilne podparcie każdej części ciała oraz charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla alergików.

Tempo – piankowy materac o właściwościach rehabilitacyjnych. Siedem stref twardości przekłada się na perfekcyjne podparcie ciała na całej długości. Materac reaguje na temperaturę ciała za sprawą pianki termoelastycznej, idealnie dopasowując się do naturalnej sylwetki użytkownika.

Materac Pan Materac to najwyższa jakość w niezwykle korzystnej cenie!